top of page
Futuristic 3D Render_edited_edited.jpg

Çözümlerimiz

İhtiyacınız olan çözümlere göz atın

Talep Tahminleme çözümümüz, şirketinizin döngüsel etkilere karşı proaktif bir şekilde hazırlanmasını ve gelişen pazar koşullarına stratejik olarak uyum sağlamasına olanak tanır. Satış hacmini titizlikle tahmin ederek, stok seviyelerini optimize etmek için gereken öngörüyü size sunarak hem fazla hem de eksik stoklama probleminin önüne geçmenize yardımcı oluyoruz. Bu sadece elde tutma maliyetlerinde azalma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda genel tedarik zinciri verimliliğini de artırır. İsabetli satış öngörüleri sayesinde, iş gücü ve finansal kaynaklarınızı daha etkili ve verimli bir şekilde planlayabilirsiniz.  Bu çözüm, işletmenizin çevik ve pazar dinamiklerine uyumlu olmasını sağlayarak sürekli iyileştirmeye yönelik önemli içgörüler sunar.

talep tahminleme, eksik stok, fazla stok, satış öngörü, makine öğrenimi
müşteri analitiği

Gelişmiş müşteri analitiği çözümlerimizle müşteri içgörüsünde dönüştürücü bir yolculuğa çıkın. Akıllı analizlerle, farklı müşteri segmentlerini belirlemenize ve kişiselleştirilmiş stratejiler uygulamanıza yardımcı oluyoruz. Davranış modellerini derinlemesine inceleyen veri analitiği çözümlerimiz, nitelikli müşteri ilişkileri yönetiminde benzersiz bir anlayış ve öngörü sağlar. Bu sayede, müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini daha iyi anlayabilir, onlara daha kişiselleştirilmiş ve etkili bir hizmet sunabilirsiniz. Özel stratejiler oluşturmak, müşteri kaybını öngörmek ve önlemek, sadakati güçlendirmek için verilerinizin gücünden yararlanın.

İleri analitik ve makine öğrenimi ile güçlendirilmiş çözümlerimizle şirketlerin üretim ve tedarik zincirlerini daha verimli ve kârlı hale getirmelerine yardımcı oluyoruz. Bu çözümlerimiz, planlama, tedarik zinciri optimizasyonu, bakım ve kalite optimizasyonu, iade yönetimi, işgücü planlama ve yönetimi, arıza ve kesintiler gibi alanlarda şirketlerin operasyonel maliyetlerin azaltılmasında ve süreçlerinin uzun vadeli verimliliğinin artırılmasında kayda değer etkiler yaratıyor. Çözümlerimizi şirketlerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

operasyonel optimizasyon
risk analitiği

Müşteri ve ürün ihtiyaçlarına uygun kredi/sigorta modelleri geliştiriyoruz. Siber güvenlik tehditlerini yapay zeka destekli modellerimizle öngörüyor ve önlenmesine yardımcı oluyoruz. Ürün garanti süreçlerini finansal, operasyonel ve risk odaklı olarak derinlemesine analiz ederek kuruluşunuzun maruz kaldığı riskleri etkili bir şekilde yönetmesine katkı sağlıyoruz. Dolandırıcılık faaliyetlerini proaktif olarak tespit ederek, önleyici tedbirler almanıza yardımcı olarak kuruluşunuzun ve müşterilerinizin güvenliğini sağlıyoruz.

ik analitiği, hr analytics

Çalışan devir hızınıza (turnover rate) etki eden faktörleri anlamak, işletmenizin sürdürülebilir başarısı için kritik bir unsurdur. Turnover analitiği ile geçmiş ayrılma verilerinizi detaylı bir şekilde inceleyerek, çalışanların ayrılma nedenlerini belirleyin. Bu analiz, organizasyonunuzdaki potansiyel riskleri ve geliştirme fırsatlarını daha net bir şekilde ortaya koyar.

Survival analysis ise mevcut çalışanların şirkette kalma sürelerini öngörmenize yardımcı olur. Bu analiz sayesinde belirli bir süre içinde çalışanların ayrılma olasılıklarını değerlendirerek, gelecekteki iş gücü ihtiyaçlarınızı daha hassas bir şekilde belirleyebilirsiniz. Bu veri odaklı yaklaşım, iş gücü planlamasını optimize etmenize ve uzun vadeli başarıyı güvence altına almanıza olanak tanır.

İşe alım sürecinizde doğru adayları bulmak, performansı artırmanın ve uzun vadeli başarıyı sağlamanın anahtarıdır. Aday ile doğru işi eşleştirmede veri analitiği çözümlerimizden yararlanarak, adayların sadece yetkinliklerini değil, aynı zamanda değerlerini ve kültürel uyumlarını da değerlendirerek, işe alım sürecinizi güçlendirebilirsiniz. Adayların yetkinliklerini belirlemede kullanılan bu analiz, iş gereksinimleri ile uyumlu adayları seçmenize yardımcı olur. Veriye dayalı işe alım süreçleri sayesinde, uzun vadeli işe alımlarınızda daha başarılı ve uyumlu adaylar bulabilir, organizasyon kültürünüzü güçlendirebilirsiniz. Bu, sadece bir pozisyon için değil, aynı zamanda uzun vadeli organizasyonel başarı için önemlidir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Hızlı sonuçlar

Derin içgörüler

Güvenilir ortaklık

Kişiselleştirilmiş çözümler

Eyleme geçirilebilir planlar

Ölçülebilir metrikler

Araştırma & Geliştirme

Proaktif yaklaşım

Nasıl yapıyoruz?

İşi derinlemesine anlamak

Yolculuğumuz, ekibinizle aktif etkileşim yoluyla ortaklaşa oluşturulan bir yol haritası ile başlar. Birlikte, hedeflerinizi, karşılaştığınız zorlukları ve veri ortamınızı işbirliğine dayalı bir şekilde keşfetmeye başlıyoruz. Ekip olarak veri kaynaklarınızı derinlemesine inceliyor ve karmaşık veri ortamlarından değerli içgörüler ortaya çıkarıyoruz. Sektör ve faaliyet özelinde karşılaştırma ölçütleri ve başarı metriklerini belirliyoruz. Hedefe yönelik işbirliği ile arzu ettiğiniz sonuçları elde etme yeteneğimize güvenerek bu yolculuğa çıkıyoruz.

Makine öğrenimi ve yapay sinir ağları

Hedeflerinizi göz önünde bulundurarak, çeşitli makine öğrenimi ve yapay sinir ağı tekniklerindeki uzmanlığımızdan yararlanıyoruz. Probleminize özel en uygun modeli dikkatle seçip tasarlıyoruz. Modeli titizlikle kurguluyor ve geliştiriyoruz; yalnızca doğru olmasını değil, aynı zamanda uyarlanabilir ve içgörü sağlıyor olmasını da önemsiyoruz. Karmaşık algoritmaların yorumlanabilir olması konusunda hassasiyet gösteriyor ve güvenebileceğiniz modeller ile sonuçları şeffaflıkla değerlendiriyoruz.

Özelleştirilmiş modelleme

Her veri ortamının kendine özgü yapısı, koşulları ve gereksinimleri vardır. Size özel iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için verilerinizden anlamlı öznitelikler üreterek modelimizi kurguluyoruz. Sektör bilgisiyle iş bağlamını geliştirme sürecine entegre ederek sunduğumuz çözümler, stratejinizle optimum şekilde hizalanıyor. Değişen verilere uyum sağlamak ve iş gereksinimlerinize ayak uydurmak için modelinize ince ayar yaparken, sürekli gelişim ve iyileştirme de vazgeçilmez standardımızdır.

Yakın izleme

Modelinizin performansını sürekli olarak değerlendiriyoruz. Beklenen gidişattan sapmaları gözlemleyerek, isabet ve tutarlılığı optimize etmek için model parametrelerini proaktif olarak ayarlıyoruz. Bu da, modelinizin sağlam bir kaynak olarak güvenle başvurabileceğiniz bir kaynak olarak kalmasını sağlar.

Size özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz bizimle iletişime geçin.

bottom of page